FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 15814311
nr 1581 4311
CHAIRS
4 pcs, 19th century, Baltikum, wear, damages.
4 st, 1800-tal, Baltikum
Condition: slitage, skador
SEK 250
Monday November 27 2023
at 20:32:49
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)